De leukste vakantie deals en tips voor jou verzameld!

Wist je dat...

Je in dit unieke hotel ook een restaurant hebt waarbij je in het donker kunt dineren!

Voorpret

Krijg een beeld van het Adam & Eve hotel in dit filmpje.

Adam & Eve Hotel

Adam & Eve Hotel
Vakantie in het Adam & Eve hotel in Turkije? Overnachten in het super de luxe Adam & Eve hotel is een unieke ervaring. Je kunt volop genieten van het relaxte kuuroord, een gigantisch zwembad en zelfs een restaurant waarbij je kunt dineren in het donker. Lees onze info & tips over het Adam & Eve hotel!

Adam & Eve hotel in Belek Turkije

Het Adam & Eve hotel is gelegen in een prachtige bosrijke omgeving aan de Middellandse zee. Op 45 km afstand van Antalya en 1 km afstand van het stadje Belek. Tijdens een overnachting in dit hotel hoef je je kamer eigenlijk niet uit, want je hebt de beschikking over een jacuzzi, computer met internet, een kingsize bed en een voorraad aan toiletartikelen, luxeartikelen, snacks en drankjes. En dan te bedenken dat we het hier hebben over de simpelste kamer!

Als je dan toch besluit je kamer uit te komen, kun je in het hotel een duik nemen in het langste zwembad ter wereld, je laten verwennen in het kuuroord, winkelen in de boetiekjes of in een van de restaurants of bars een hapje eten en wat drinken.

Overnachten in het Adam & Eve hotel?

Het goedkoopste (met laagste prijsgarantie) boek je het Adam & Eve hotel via de website van Trivago. Wanneer je hier een kamer reserveert ben je veel goedkoper uit dan direct via het Adam & Eve hotel. Tip: combineer er een goedkoop ticket naar Antalya bij met lowcost airline Corendon.

Vakantie in Adam & Eve inclusief vlucht Hiervoor heeft TUI.nl Reizen meestal de beste aanbiedingen. Reken voor een week vakantie in het Adam & Eve incl.vlucht o.b.v. all inclusive met min. 650,- in het laagseizoen tot wel ruim 1400,-- gedurende de schoolvakanties.

Adam & Eve hotel - Design room of luxe villa?

In het Adam en Eve hotel zijn verschillende kamers, suites en villa's te vinden. Er zijn 400 kamers van het type Design Room. In deze kamers van 64 vierkante meter is een persoonlijk kuurgedeelte. Ook staat er middenin de kamer een bad met kleuren, geluids- en lichttherapie, is er een stoomdouche, plasma TV en een groot balkon. De wanden van de kamers zijn behangen met spiegels. Deze reflecteren de Middellandse zee, waardoor je de hele dag zicht hebt op de zee. Voor de rest zijn de kamers minimalistisch en wit.

Super de luxe villa's
In een van decadente villa's die je bij het hotel kunt huren, heb je de beschikking over je eigen sauna, zwembad, bediening, persoonlijke conciërge en privéstrand. Hoe luxe wil je het hebben?

Faciliteiten Adam & Eve hotel

Kuuroord
In het hotel is zelfs een heus kuuroord aanwezig. Hier kun je schoonheidsbehandelingen, stenen- en thalassotherapie krijgen. Je kunt kiezen uit allerlei soorten behandelingen, want voor zowel Adam als Eva is er een geschikte behandeling te vinden. Als je de ultieme relaxvakantie wilt, kun je in het hotel een kuursuite huren. In de kuursuite heb je een privésauna, behandelruimte, Turkse hamam en lounge.

Zwembaden
Het Adam & Eve hotel mag zich trotse eigenaar noemen van het langste zwembad ter wereld. Het bad is twee keer zo groot als het Olympisch zwembad. Vanuit de ligstoelen die in het zwembad liggen heb je een beeldschoon uitzicht over de Middellandse zee. Ook is er verscholen in de bossen een nachtbad. Hier kunnen nachtbrakers nog een duik nemen.

Sporten?
Wil je op vakantie toch je conditie een beetje op pijl houden? Bij dit hotel is dat geen enkel probleem. Je kunt hier fitnessen, squashen, tennissen, beach volleyballen, basketballen, voetballen, (wind) surfen en natuurlijk zwemmen. Of kies ervoor om een lekker potje te golfen!

Adam & Eve hotel - Luxe restaurants & bars

In dit hotel hoef je geen genoegen te nemen met maar één bar. Hier heb je de keuze uit negen bars. Zo heb je hier de 88 meter lange bar, genaamd de Bluetooth Bar die 24 uur per dag open is. Ook is er een Martini Bar, Sportbar en een Golfers Bar.

Ook is er aan de loungeliefhebbers gedacht. Zo kun je kiezen uit de ‘Blue Mediterranean Lounge' of de 'Pine- forest Lounge.' Bij de eerst genoemde heb je een prachtig uitzicht over de zee en bij de tweede heb je een kalmerend uitzicht op de bossen.

Ook zijn er in het hotel vijf à la carte restaurants. Er is een Italiaans, Mexicaans en een visrestaurant. Ook is er een restaurant waar je in het donker kunt dineren en een restaurant waar je romantisch met kaarsen aan kunt eten.

Adam & Eve hotel - Culinaire ervaring in het donker!

Je kunt het zo gek niet bedenken of ze hebben het in dit hotel. Het is zelfs mogelijk om hier te dineren in het donker. Voordat je de donkere kamer ingaat moet je je menu uitkiezen en vervolgens brengt een ervaren personeelslid je naar je tafel toe. Een unieke ervaring!

Budget deals

Top Tips Per Type

632
shares
Surprisetickets.nl
4.9 stars - based on 280 reviews